Kup Modafinil w Polsce Yasmin Italia

Wojskowy symulator na bazie America’s Army

Add a comment

Prezentowana podczas amerykańskich targów E3 gra America’s Army służy nie tylko zabawie. Okazało się, że narzędzie stworzone w celu reklamowania wojska i zachęcania graczy do zaciągania się w szeregi armii może służyć jej i w inny sposób. Z wykorzystaniem programu możliwe stało się stworzenie systemów symulujących wykorzystanie nowoczesnych broni, wyrzutni rakietowej Javelin oraz systemu zdalnie sterowanych karabinów maszynowych instalowanych na pojazdach wojskowych zwanych CROWS (Common Remotely Operated Weapons System).


Jak wygląda symulator zbudowany w oparciu o grę America’s Army zobaczyć możecie na filmach prezentowanych przez serwis TG Daily.

By sprzęt jak najbardziej zbliżył się do prawdziwych urządzeń pola walki, wykorzystuje nie tylko obudowy rzeczywistych broni, ale i trenującemu z nim żołnierzowi prezentuje te same odgłosy, które później mogą mu towarzyszyć przy ostrzeliwaniu rzeczywistych obiektów na polu walki.

publikacja 2006 rok

This entry is filed under Newsy. You can follow any responses to this entry through RSS 2.0. You can leave a response, or trackback from your own site.

  1. No Comments
Post your comment